Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Centrum Opieki Familia – Nowa Strona naszego Partnera


Wystartowali….. 😉 od dziś nasz Partner oddaje w Państwa ręce nową stronę internetową Centrum Opieki Familia.Nowoczesny Design, kompatybilność i najważniejsze intuicyjność.
Strona jest czytelna i przyjazna użytkownikowi nawet osoby starsze bez problemu poradzą sobie z odszukaniem potrzebnych informacji.


Centrum Opieki Familia – jest naszym pierwszym i najbardziej zaufanym Partnerem, to właśnie między innymi dla tego Zakładu rozpoczęliśmy świadczyć usługi transportu sanitarnego oraz przewozu osób niepełnosprawnych. Jakość świadczonych usług związanych z opieką nad osobami starszymi nie pozostaje sobie równych w tej branży, w naszej ocenie Familia jest Liderem. Lokalizacja zakładu w ścisłym centrum miasta Łódź, w pobliżu jest Park w którym osoby starsze latem spędzają wolny czas wraz z rodzinami, są kawiarnie oraz cukiernie.
Centrum Opieki Familia – jest Domem rodzinnym i ciepłym, osoby starsze mogą czuć się tam bezpiecznie i domowo, to jest właśnie to czego brakuje w innych zakładach.logo

Serdecznie polecamy !