DASMED

ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd : 10:00 - 20:00

+48 517-333-173

Przyjmowanie zgłoszeń

„Niepełnosprawni na rynku pracy” – konferencja organizowana przez UMED
20 listopada 2014

W dniach 21-22 listopada 2014 r. Fundacja Łódź Akademicka organizuje na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej konferencję pn. „Niepełnosprawni na rynku pracy”.
Na zlecenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, firma DASMED będzie realizowała usługę transportu osób niepełnosprawnych.

Celem konferencji jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym bezpośredniego spotkania z pracodawcami oraz realizację działań, które zwiększą ich szansę na znalezienie właściwej dla siebie praktyki czy stażu. Zależy nam na promocji firm, tworzących nowe miejsca pracy na terenie kraju, ale także tych przedsiębiorców, których produkty dotyczą szeroko rozumianej niepełnosprawności, rehabilitacji oraz opieki zdrowotnej skierowanej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Organizacja konferencji, która podda szerokiej dyskusji temat wejścia na rynek pracy osób z niepełnosprawnościami pozwoli na dostrzeżenie szerokiego problemu jakim jest właściwa organizacja zakładu pracy pod kątem realizacji praktyk i staży dla tej grupy. Poruszony temat pozwoli na dyskusję osób niepełnosprawnych z pracodawcami, ale również z władzami uczelni wyższych, władzami lokalnych samorządów i instytucji odpowiadających za politykę społeczną naszego regionu jak i całego kraju.

Liczymy na ok. 100 uczestników, którymi będą osoby niepełnosprawne, pełnomocnicy uczelni wyższych ds. osób niepełnosprawnych, pracodawcy, studenci oraz szerokie grono zainteresowane tematyką osób niepełnosprawnych.


Zapraszamy do rejestracji na stronie: www.niepelnosprawni.lodzakademicka.pl


Konferencja dla studentów z orzeczoną niepełnosprawnością jest bezpłatna!Informacje pobrane ze strony : https://www.niepelnosprawni.umed.pl/konferencja-pt-niepelnosprawni-na-rynku-pracy/

Do zobaczenia (: