Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Nowa usługa – zniesienie / wniesienie – na / z piętra bądź z piętra / przeniesienie z łóżka na łóżko


Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów, a także zwiększając profesjonalizm naszych usług, z radością informujemy
że od dnia 15-05-2015 wprowadzamy do naszej oferty, nową usługę polegającą na bezpiecznym znoszeniu osoby chorej/niepełnosprawnej z dowolnego piętra, bądź usługa wnoszenia na dowolne piętro.

Rozszerzając zakres naszych usług pragnęliśmy dostosować do potrzeb środowiska lokalnego skupiająca osoby posiadające własne środki transportu, natomiast największą napotkaną barierą, jest piętro i problem z bezpiecznym zejściem osoby chorej/niepełnosprawnej na parter. Dość znaczna część naszych Klientów zwracała się z prośbą o samo zniesienie, bez konieczności skorzystania z usługi transport z pkt. A do pkt. B. wiele osób niepełnosprawnych pomimo swojej niepełnosprawności są samodzielne, mają również potrzeby związane z samodzielnym dotarciem np. do pobliskiego sklepu, czy upragnionym spacerem do pobliskiego parku. Od dziś nasza oferta została wzbogacona o nową opcję.

więcej informacji dotyczącej kosztów powyższej usługi znajdziecie Państwo w naszym cenniku

Zapraszamy do skorzystania z nowej usługi.