Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Nowy Partner – Specjalista Prawa Medycznego – GKP


Z dniem 01-02-2015 firma DASMED podpisała umowę o współpracy z Kancelarią Prawną Pana Macieja Łokaja. Branża medyczna jest dość specyficzna, opieka prawna specjalisty prawa medycznego jest w tym w sektorze niezastąpionym ogniwem – dobrze funkcjonującego podmiotu leczniczego. Zakres działania GKP jest bardzo szeroki, najważniejsze z punktu widzenia naszej firmy, to reprezentowania interesu firmy w stosunku do innych podmiotów, weryfikacja umów cywilno-prawnych, nadzorowanie terminowych płatności w stosunku do firmy DASMED, reprezentowanie firmy przed instytucjami kontrolnymi, nadzorowanie dokumentacji medycznej itp.

gkp