Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Pierwsza pomoc i ratownictwo w dobie zagrożeń. Wykorzystanie nowych technologii. Współdziałanie służb


logo_xiv_konf1

W dniu 13 września 2016 r. w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej w Łodzi odbędzie się XIV Międzynarodowa Konferencja pn. „Pierwsza pomoc i ratownictwo w dobie zagrożeń. Wykorzystanie nowych technologii. Współdziałanie służb.”. Konferencja odbywa się pod patronatem Komisji Europejskiej – Przedstawicielstwo w Polsce. Organizatorem konferencji jest Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Łodzi
Udział w konferencji wezmą przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, służby mundurowe, osoby związanie z medycyną ratunkową, lekarze oraz przedstawiciele oświaty.
W godzinach 15-18 odbędzie się seminarium dla ratowników medycznych. Seminarium poprowadzą: dr hab. prof ndzw. Mariusz Jędrzejko – Dyrektor Naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej i prof. ndzw. dr hab. n. med. Waldemar Machała.
Konferencji towarzyszyć będzie prowadzone równolegle bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców Łodzi i regionu. W ramach badań przewidywane są m.in. badania ciśnienia krwi, badania poziomu cukru i cholesteru, badanie wzroku i słuchu, spirometria, punkt krwiodawstwa, stanowisko informacyjne NFZ. Badania odbywać się będą w miasteczku namiotowym usytuowanym na ul. Piotrkowskiej na odcinku Tuwima – Nawrot w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Łodzi. Na ul. Piotrkowskiej odbędzie się także wystawa nowoczesnego sprzętu ratowniczego, prezentacja symulatorów bezpieczeństwa oraz pokazy ratownictwa

Główny organizator konferencji :
Logo_CBRD_left_2015

Partnerzy konferencji :
Logotypy_linia

źródło: Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Łodzi
www.konferencjabrd.pl

*** AKTUALIZACJA -> https://www.facebook.com/dasmedyczne/posts/1093522497406967