Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Reportaż w TV TOYA – sprostowanie


W dniu 28.10.2015, telewizja TOYA wyemitowała program Wydarzenia w reportażu została przedstawiona przykra sytuacja dotycząca transportowanej kobiety ze szpitala do domu, reporterzy posłużyli się wizerunkiem firmy DASMED, w trakcie programu została uchwycona jedna z naszych karetek, która w tym dniu między innymi realizowała transport pacjenta do Miejskiego Centrum Medycznego im. Jonschera przy ulicy Milionowej 14.
Firma DASMED nie była realizatorem transportu o którym wspomina reporter.

DASMED realizuje usługi profesjonalnie dbając o dobro każdego transportowanego pacjenta, zawsze wykonujemy usługi rzetelnie i uczciwie zgodnie z wysokimi standardami. Posiadamy swoje wewnętrzne procedury by podobnych sytuacji opisanych w reportażu nie doświadczyć.

Reportaż http://tvtoya.pl/news/show/11651

Firma DASMED posiada podpisaną umowę z Kancelarią radcy prawnego Panem Maciejem Łokajem, którego między innymi zadaniem jest stanie na straży dobrego imienia firmy, i pilnowania by dobra osobiste firmy nie zostały naruszone na dowolnej płaszczyźnie w przedmiotowej sprawie przypilnowana została zasada etyki reporterskiej, która powinna być precyzyjna i pozbawiona niezweryfikowanych informacji.
Kancelaria Pana Macieja Łokaja w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości występuje w imieniu firmy z żądaniami do sprostowania.

Telewizja TOYA poczuwa się do winy i w dniu 19.11.2015 wyemitowała przeprosiny w stosunku do naszej firmy.

Sprostowanie http://tvtoya.pl/catchuptv/show/wydarzenia,2015-11-19

* udostępniono adresy internetowe TV TOYA w celu zobrazowania zaistniałej sytuacji