Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Rozpoczynamy współpracę z CBRD w Łodzi


Nawiązaliśmy współpracę z Panem Prezesem Tadeuszem Zagajewskim, który stoi na czele Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Spektrum działań CBRD jest na tyle szerokie, i potrzebne społeczeństwu, a mimo wszystko znaleźliśmy płaszczyzny naszych działań w których możemy uzupełnić swoje oferty. Nasza firma już wkrótce rozszerzy zakres swoich działań o organizację szkoleń z Pierwszej Pomocy, które będą certyfikowane przez Europejską Radę Resuscytacji lub przez Szkołę Ratownictwa Centrum BRD, w oparciu o porozumienie z CBRD.
Zamierzamy również rozszerzyć zakres szkoleń o KPP (Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy).
Szczególnie należy podkreślić, że już 16 czerwca nasz Partner przygotował dla mieszkańców Łodzi olbrzymie wydarzenie w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej w Łodzi odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja pn. „Pierwsza pomoc w wypadkach komunikacyjnych – mity i rzeczywistość. Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego”. Udział w konferencji wezmą przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, służby mundurowe, osoby związanie z medycyną ratunkową, lekarze oraz przedstawiciele oświaty.
Konferencji towarzyszyć będzie prowadzony równolegle Przystanek „Zdrowa Łódź” – bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców Łodzi i regionu. W ramach badań przewidywane są m.in. badania ciśnienia krwi, badania poziomu cukru, badanie wzroku i słuchu, badania mammograficzne, punkt krwiodawstwa, stanowisko informacyjne NFZ. Badania odbywać się będą w miasteczku namiotowym usytuowanym na ul. Piotrkowskiej na odcinku Tuwima – Nawrot w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Łodzi.
Na ul. Piotrkowskiej odbędzie się także wystawa nowoczesnego sprzętu ratowniczego oraz pokazy ratownictwa.
Organizatorem konferencji jest Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty w Łodz.

XIII_konferencja