Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Rozpoczynamy współpracę z MONIPOL


monipol

Od 01-01-2015 rozpoczynamy cykliczną współpracę z firmą MONIPOL z Krakowa.

Kilka informacji o firmie MONIPOL :

Badania naukowe nad lekami stanowią we współczesnym świecie ważny czynnik rozwoju społeczeństw. Poprzez stały rozwój i doskonalenie chcemy jako CRO zapewnić naszym zleceniodawcom pełny serwis najwyższej jakości w prowadzeniu międzynarodowych badaniach klinicznych.
Nasi klienci, to jest sponsorzy, partnerskie CRO, badacze, uczestnicy badań oraz dostawcy mogą w pełni zdać się na jakość naszych usług, doświadczenie, przestrzeganie norm etycznych oraz spełnienie podjętych zobowiązań.
Członkowie naszego zespołu postrzegają się nawzajem i szanują jako klienci wewnętrzni. Praca zespołowa, ciągłe kształcenie a także stała wymiana doświadczeń rozwijają nasz profesjonalizm, motywację, kreatywność i zaangażowanie. Wspólnie z naszymi klientami szukamy optymalnych rozwiązań. Na bazie wzajemnego szacunku i zaufania chcemy stale podwyższać jakość naszej wspólnej pracy. W taki właśnie sposób rozumiemy Good Client Practice.
Oczekiwania firmy MONIPOL w stosunku do firmy DASMED to : bezpieczny, punktualny i profesjonalny transport sanitarny pacjentów objętych programem CRO – mamy spore doświadczenie w tym konkretnym sektorze usług, pracujemy przy podobnych projektach dla innej firmy specjalizującej się w realizacji badań klinicznych przewozimy na ich zlecenie pacjentów np. do Szpitala im.Barlickiego z całego województwa łódzkiego oraz obsługujemy Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.

Kolejne zlecenie tego formatu to dla nas kolejna okazja do zaprezentowania wysokiej jakości usługi gwarantującej bezpieczny transport z pkt A do pkt B, zgodnie z harmonogramem badań klinicznych.