Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Szkolenie z Pierwszej Pomocy dla pracowników Caritas Łódź


Kilka dni temu przeprowadzaliśmy szkolenie z Pierwszej Pomocy dla pracowników ZAZ oraz Caritas Łódź.
Dziś dotarły do nas opinie i wnioski z przeprowadzonego szkolenia.

Cieszymy się , że w naszym Teamie mamy takiego fachowca. Dzięki Piotr !

„Moim zdaniem szkolenie było bardzo udane. Prowadzący chętnie odpowiadał na nasze pytania. Przekazywał informacje, które są przydatne w praktyce. Widać było, że nie chciał tylko odbębnić tych dwóch godzin ale wiedział o czym mówi i wiedział jaka wiedza jest niezbędna do udzielenia pomocy w razie potrzeby. Dobrze, że był też czas na ćwiczenia. Moja ocena – 5+J


„Bardzo mi się podobało, zarówno prowadzący jak też same zajęcia. Trochę się bałam tego tematu, ale szkolenie choć krótkie okazało się bardzo ciekawe. A to zapewne zasługa prowadzącego (mam na myśli sposób prowadzenia). Chłopak ma bardzo duże predyspozycje do przekazywania podstawowej wiedzy na tematy jakie były poruszane podczas zajęć. Bardzo polecam i zachęcam kolejną grupę, która będzie miała niewątpliwie ogromną przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy”


„Uczestniczyłam we wczorajszym szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy. Moje spostrzeżenia są bardzo pozytywne, osoba prowadząca ciekawie i rzeczowo je przeprowadziła. Podobało mi się, że po części teoretycznej była część praktyczna w czasie której każdy z nas mógł przećwiczyć to o czym była mowa wcześniej”


„Szkolenie podobało się! Było i odrobinę teorii i ćwiczenia praktycznie. Pan odpowiadała na pytania, rozwiewał wątpliwości, obalał mity. Na naszą prośbę szkolenie zostało przedłużone o kilkanaście minut – celem przećwiczenia jeszcze jednej sytuacji. Troszkę szkoda, że tylko 2h, bo myślę, że im dłużej i częściej tym lepiej”Szkolenie przeprowadzał Piotr Król

Zdjęcia pobrane ze strony –> Caritas Łódzki