Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Wygraliśmy w konkursie Firma Przyjazna Internautom – FIRMY.NET


24 kwietnia 2014 r. rozstrzygnęliśmy III edycję konkursu, w której mieliśmy zaszczyt wyłonić firmy, które reprezentują wysoki poziom komunikacji z e-klientami w sieci, potwierdzając to zaangażowaniem w program „Firma Przyjazna Internautom” w 2013 r. Już prawie 8 000 firm zadbało o swój wizerunek w sieci, dokładając starań w realizowanie wymagań stawianych przez e-klientów. Te firmy, które osiągnęły wszystkie 5 poziomów miały szansę zawalczyć o prestiżowy tytuł i ufundowane nagrody.

Patronat honorowy nad konkursem objęli:fpi-patron-kig2        fpi-patron-mg


Laureaci


Wśród firm zakwalifikowanych do konkursu, Komisja ekspercka wybrała 10 zwycięzców z różnych kategorii branżowych. Docenione zostały firmy, które wykazały się największą kreatywnością i starannością w przedstawieniu swojej oferty, rzeczowością opisów, dbałością o opinie i referencje od klientów i partnerów czy gotowością udzielenia rabatów zachęcających nowych klientów.


Lista laureatów III edycji konkursu:Termowizja 4 SPEC – Budownictwo i nieruchomości
DASMED – Transport Medyczny Sanitarny Chorych i Niepełnosprawnych – Motoryzacja i transport
Servcomp Dariusz Maroń – IT/Internet
Solutions kredyty, rozwiązania finansowe – Finanse, ubezpieczenia, prawo
Wodzireje.pl – Grupa Artystyczna – Turystyka, gastronomia, rozrywka
Fotografia Paweł Tupalski – Usługi
Poradnia Dietetyczna – Ku zdrowej diecie! mgr inż. Julita Dudicz – Zdrowie i uroda
M’star Jakub Adamus – Handel
Polskie Karty Sp. z o.o. – Przemysł i produkcja
Agencja Reklamowa Reklamatic Robert Łętocha – Marketing i reklama
Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł „Firma Przyjazna Internautom 2013” wraz z dyplomem. Każdy z finalistów otrzyma również pakiet Business na okres 1 roku bez opłat, kupon o wartości 200 zł na pozycjonowanie w portalu Firmy.net oraz usługę optymalizacji prezentacji przez specjalistę ds. pozycjonowania, aby była ona jeszcze bardziej widoczna w internecie. Dodatkowo zwycięzcy będą promowani przez portal Firmy.net w magazynie FIRMER.

http://fpi.firmy.net/konkurs-FPI-2013.html