Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Zabezpieczenie Medyczne – Bieg ulicą Piotrkowską
logo-front (1)


Już 23-05-2015 w Łodzi odbędzie się kolejne wielkie sportowe wydarzenie… 13. Bieg ulicą Piotrkowską.
W tym roku bieg nareszcie uda się zrealizować na ulicy Piotrkowskiej z uwagi na zakończenie remontu głównej i najbardziej rozpoznawalnej ulicy w centralnej Polsce.


Start: ul. Zachodnia-przy ul. Ogrodowej naprzeciwko Pałacu Poznańskiego–nitka wschodnia przy parku


Prosto całą nitką do ul. Legionów-skręt w lewo dobieg do pl. Wolności –po obiegnięciu placu skręt w lewo w ul. Nowomiejską-dalej prosto do ul. Zgierskiej- pl. Kościelny- skręt w lewo w Lutomierską-skręt w lewo w ul. Zachodnią(nitkę zachodnią)-dobieg do Ogrodowej-skręt w Ogrodową w prawo – skręt w prawo w bramę Manufaktury-rynek Manufaktury-wybieg z Manufaktury do ul. Ogrodowej przy ul. Gdańskiej-dalej prosto ulicą Ogrodową-skręt w ulicę Zachodnią w nitkę zachodnią-dobieg do ul. Legionów-na skrzyżowaniu zmiana nitki na wschodnią i dalej prosto ulicą Zachodnią(nitka wschodnia) do Al. Kościuszki-Kościuszki prosto do ul. Zamenhofa-skręt w lewo w Zamenhofa-skręt w lewo w Piotrkowską-skręt w prawo w Tuwima-dobieg do ulicy Targowej-skręt w ulicę Targową w lewo i następnie w lewo bramą bliższą Dworca na teren EC1-obiegnięcie rynku i wybieg bramą dalszą od Dworca na ulicę Targową( ulice Tuwima i Targowa wyosiowane-biegacze biegną w jedną i w drugą stronę)-z ulicy Targowej skręt w prawo w ulicę Tuwima-dalej prosto do ulicy Piotrkowskiej i skręt w prawo w ulicę Piotrkowską-dalej prosto ulicą Piotrkowską- pl. Wolności- skręt w Legionów-z Legionów skręt w prawo w Zachodnią(nitkę wschodnią) –dobieg do Ogrodowej-skręt w prawo w Ogrodową(nitkę południową) dobieg do ulicy Wschodniej-nawrót-dobieg nitką północną ulicy Północnej do ul. Nowomiejskiej-skręt w prawo w Nowomiejską.


Firma DASMED, wspólnie z Partnerami, działając na mocy Konsorcjum będzie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników Biegu Ulicą Piotrkowską.Podobnie jak w trakcie Maratonu Dbam o Zdrowie z PZU zaangażujemy olbrzymie siły i środki,które zdecydowanie przewyższają wymagania ustawowe co do tego typu imprez, angażujemy dodatkowe Ambulanse oraz dodatkowych Lekarzy, Ratowników Medycznych. Co tu dużo pisać po prostu musisz być 23.05.2015 w Łodzi, jeśli nie weźmiesz udziału kibicuj innym, którzy w tym dniu będą walczyć o zwycięstwo.

logo-front (1)
     KONSORCJUM FIRM WSPÓLNIE ZADBA O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO :

dasmedblack — kopiaqrsTechmed1logoGKP_2
bobomedLogoNET 023135261c72a9bae80c0a40aa780259567b40946c


www.quadrescuesquad.pl | www.biegpiotrkowska.pl | www.tech-med.org.pl | www.gkplodz.pl | www.bobomed.pl | www.fundacja.knightriders.pl

Sponsor tytularny
rossman