Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Zabezpieczenie Medyczne biegu „Run Or Death”


Run Or Death

W dniu dzisiejszym jeden z naszych zespołów wspólnie z firmą Quad Rescue Squad miał przyjemność czuwać nad bezpieczeństwem uczestników Run Or Death.
Run or Death – to nazwa łódzkiej edycji Biegu Zombi, która odbyła się dzisiaj na terenie dawnej jednostki wojskowej przy ul.Pryncypalnej 94. To pierwsza tego typu impreza w Łodzi. Uczestnicy musieli pokonać trasę 5 km po „skażonej bazie”,tak aby nie dać się pochwycić Zombie.Uczestnicy biegu mieli przypięte do pasa cztery szarfy, symbolizujące cztery życia. Zadaniem zombie było zerwanie tych szarf, co było równoznaczne z „zarażeniem” uczestnika. Trasa nie rozpieszczała.Czekały wysokie trawy,powalone drzewa,gruz,tory kolejowe. W imprezie wzięło udział ponad czterystu biegaczy i 85 zombie
/informacje ze strony Quad Rescue SquadProfesjonalne Zabezpieczenie Medyczne Imprez Masowych

💻 www.qrs-rescue.pl 💻 www.dasmed.pl
​​📞 (+48) 509 682 292 ​​📞 (+48) 517-333-173
📞 (+48) 602 600 454 📞 (+48) 942 01 91