Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Zabezpieczenie Medyczne – dla pracowników banku Raiffeisen Polbank


W ten weekend, czuwaliśmy nad bezpieczeństwem personelu banku Raiffeisen Polbank. Impreza miała charakter konferencji, a po konferencji wieczór balowy. Obecność Ratowników Medycznych w pierwszym cyklu imprezy wydawała się niepotrzebna, ale po 00:00 byliśmy już potrzebni dwóm pacjentom, i mieli konieczną wizytę w Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ulicy Czechosłowackiej.
To była dobra i odpowiedzialna decyzja po stronie organizatora na zapewnienie opieki medycznej nad uczestnikami, i wybór firmy DASMED do tego zlecenia.

Fachowa Opieka Medyczna – organizujesz imprezę dla swoich pracowników ? Zapewnij swojej firmie asekurację od następstw nieszczęśliwych wypadków, a pracownikom fachową i szybką pomoc medyczną na miejscu zdarzenia.


layout_set_logo