Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Zabezpieczenie Medyczne – DOZ Maraton Łódź z PZUlodz-maraton

W dniach 15-17 kwietnia 2016, Firmy QuadRescueSquad &DASMED czuwały nad bezpieczeństwem uczestników „Maratonu Dbam o Zdrowie Łódź z PZU”. Duża impreza masowa o najwyższym standardzie opieki medycznej w Łodzi, wyposażeniem oraz zaangażowanymi siłami i środkami porównywalna z największymi maratonami na świecie.
Należy podkreślić że dzięki systemom GPS Koordynator Zabezpieczenia znał dokładną pozycję każdego zespołu i w sytuacji zagrożenia życia, w ciągu kilku sekund dysponował odpowiedni zespół do poszkodowanego. Każdy zespół posiadał również łączność cyfrową ,która usprawniła komunikację między każdym elementem zabezpieczenia.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwało : 4 lekarzy, 1 Ambulans Specjalistyczny, 5 Ambulansów Podstawowych, 5 motorów ratowniczych – dziękujemy !, 4 rowery ratownicze, kilkudziesięciu wolontariuszy Pokojowego Patrolu WOŚP, 2 punkty medyczne (w Atlas Arenie, oraz na trasie biegu).


Szczególne podziękowania dla Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi za udostępnienie pojazdów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w tak wielkim wydarzeniu sportowym w Łodzi, jakim jest Maraton Dbam o Zdrowie z PZU!

     KONSORCJUM FIRM WSPÓLNIE DBA O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO :

dasmedblack — kopiaqrs