Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Zabezpieczenie Medyczne – DOZ Maraton Łódzki z PZU 2015
lm_logo


Już 19-04-2015 w Łodzi odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie… DOZ Maraton Łódzki z PZU. W tym dniu każdy będzie próbował pobić swój rekord … Firma DASMED, wspólnie z Partnerami, działając na mocy Konsorcjum będzie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników Maratonu. My również planujemy pobić mały rekord. Specjalnie dla Państwa bezpieczeństwa zaangażujemy olbrzymie siły i środki,które zdecydowanie przewyższają wymagania ustawowe co do tego typu imprez, angażujemy dodatkowe Ambulanse oraz dodatkowych Lekarzy, Ratowników Medycznych. Co tu dużo pisać po prostu musisz być 19.04.2015 w Łodzi, jeśli nie weźmiesz udziału kibicuj innym, którzy w tym dniu będą walczyć o zwycięstwo.

run


     KONSORCJUM FIRM WSPÓLNIE ZADBA O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO :

dasmedblack — kopiaqrsTechmed1logoGKP_2

Informacje ogólne

Długość trasy: 42,195 km
Start: al. Unii Lubelskiej (obok Aquaparku Fala)
Data/Godzina startu: Niedziela, 19 kwietnia 2015, godz. 9:00
Meta: Atlas Arena
Limit czasu: 6 godzin


www.quadrescuesquad.pl | www.lodzmaraton.pl | www.tech-med.org.pl | www.gkplodz.pl


W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję czuwać nad bezpieczeństwem uczestników „DOZ Maraton Łódzki z PZU”, wspólnie z Quad Rescue Squad, KnightRiders oraz TECHMED, MAJROMED,Zakon Maltański Warszawa, Łódzkie WOPR, Wolontariusze z Prywatnego Liceum.

Wyzwanie logistyczne i organizacyjne olbrzymie, jednak doświadczenie firmy QRS w organizacji Zabezpieczeń Medycznych Imprez Masowych, pozwoliło na zapewnienie 100% opieki medycznej dla wszystkich uczestników Maratonu na każdym jego etapie (ponad 42 KM trasy !, kilka Maratonów jednocześnie na wspólnie przebiegających tranach). Jest to jedna z naszych pierwszych imprez opierająca swoje działania na Konsorcjum firm. Dzięki olbrzymiemu zaufaniu do siebie oraz pełnemu profesjonalizmowi każdej z firm, stajemy się dużym i silnym konsorcjum posiadającym olbrzymi potencjał oraz możliwości. W swoich zasobach posiadamy obecnie : 6 Ambulansów, 2 QUADY Ratownicze, 6 motocykli Ratowniczych, oraz dziesiątki specjalistów : Lekarzy, Ratowników Medycznych, Ratowników KPP, Ratowników Drogowych, którzy są w stanie perfekcyjnie zabezpieczyć każdą dużą oraz małą imprezę, na której opieka medyczna jest wskazana. Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnych firm, które sprostają każdemu dużemu zleceniu, zachęcamy do kontaktu, w Trosce o Bezpieczeństwo uczestników warto wybrać do zabezpieczenia właśnie Nas.

Galeria zdjęć z Maratonu

www.quadrescuesquad.pl

www.dasmed.pl

www.fundacja.knightriders.pl