Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Zabezpieczenie Medyczne – Neymar Jr’s Five


My już w pracy 🚑, to właśnie dziś odbywa się w Łodzi kolejna edycja Neymar Jr’s Five
⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Wirtuoz footballu, zawodnik FC Barcelony, Neymar Junior otwiera furtkę do piłkarskiego raju młodym sportowcom w wieku od 16 do 25 lat i zaprasza do wzięcia udziału w najbardziej dynamicznym turnieju piłkarskich piątek na świecie – Neymar Jr’s Five! Formuła turnieju w formacie 5vs5 bez bramkarzy odzwierciedla styl gry i pozytywne podejście Neymara zarówno do życia, jak i samej piłki. Będzie niezwykle dynamicznie, technicznie, zabawnie i niekonwencjonalnie. Dlaczego niekonwencjonalnie? Każda strzelona bramka eliminuje jednego gracza z drużyny przeciwnej. Zwycięża ekipa, która wykluczy wszystkich rywali przed upływem 10 minut, bądź będzie w przewadze liczebnej po końcowym gwizdku (strzeli więcej bramek).
Redbull
Allianz
Radio ESKA
Przegląd Sportowy
FANGOL.pl