Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Zabezpieczenie Medyczne w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi


de-heus

Przez najbliższe 2 dni firma DASMED będzie czuwać nad bezpieczeństwem gości „Balu charytatywnego” organizowanego w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi jest to II edycja balu charytatywnego firmy De Heus. Goście z okolic Łodzi i całej Polski wezmą udział w licytacji, z której dochód trafi do podopiecznych fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”.

W trakcie I edycji balu, która odbyła się w 2014 roku, udało się zgromadzić ponad 60 tys. złotych. Kwota ta w całości trafiła do fundacji Ewy Błaszczak „Akogo?”. W tym roku, ze względu na charakter swojej działalności, De Heus skupia się na dzieciach poszkodowanych w wypadkach na terenie gospodarstw rolnych. Całkowity dochód z balu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”: Kacpra, Małgosi i Kuby. Tegoroczną aukcję poprowadzi Tomasz Kammel, a wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. własna kompozycja perfum, szalona zabawa w przestworzach, degustacja win prowadzona przez sommeliera w winiarni Marka Kondrata, niezapomniane spotkanie z Kabaretem Chatelet oraz weekend w Kazimierzu z Lamborghini.

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE BANKIETÓW Tel. 517-333-173
dasmedblack — kopia