DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd : 10:00 - 20:00

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA

8 i 9 września – Dinner In The Sky w EC1/ MIXER REGIONALNY – Zabezpieczenie Medyczne
9 września 2018

 

W DRUGI WEEKEND WRZEŚNIA NA NUDĘ NIKT NIE BĘDZIE MÓGŁ NARZEKAĆ. DWIE WIELKIE IMPREZY DLA MIESZKAŃCÓW CAŁEGO REGIONU ŁĄCZĄ SIŁY I ZAPEWNIAJĄ MASĘ ATRAKCJI! A WSZYSTKO BEZPŁATNIE!

MIERZYMY WYSOKO, ODPALAMY KAMPANIĘ!

W sobotę, 8 września obok EC 1 wystartuje kampania Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi, promująca możliwości, które każdemu mieszkańcowi dają dotacje unijne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Wspólną zabawę rozpoczniemy o 13:00, choć warto zajrzeć już nieco wcześniej.

  • W trakcie inauguracji kampanii szykuje się pełen odlot! Przede wszystkim uroki stolicy województwa będzie można podziwiać z wysokości ponad 50 m – uczta Dinner In The Sky to bijąca rekordy popularności atrakcja dla miłośników kuchni i mocnych wrażeń.
  • Na ziemi również nie zabraknie wrażeń. Te kulinarne zapewni Festiwal food trucków, czyli zlot mobilnych restauracji serwujących specjały niemal każdej kuchni świata. Będzie można pochillować z DJem, zrzucić parę kalorii ćwicząc w strefie sportu FITFABRIC lub przywdziewając elektro-kombinezon ze studia treningowego FUTURE GYM.
  • Dotacje unijne to ważny aspekt kampanii, więc wszyscy chętni będą mogli dowiedzieć się, na co czekają dofinansowania i jak je otrzymać. Swoje produkty zaprezentują firmy z Łódzkiego, które dzięki Funduszom Europejskim podbijają rynek. A dodatkowo będzie można przybić piątkę z popularnymi blogerami z naszego województwa i porozmawiać z twarzą kampanii, aktorką Agnieszką Więdłochą.
  • Moc atrakcji zostanie zorganizowana także z myślą o maluchach. Najmłodszych mieszkańców regionu zapraszamy do strefy UNI KIDS!
  • Dodajmy do tego jeszcze spacery z przewodnikiem w ramach Festiwalu Czterech Kultur i zlot rowerów Cargo…

COROCZNA DAWKA ZABAWY I FOLKLORU

Z kolei na Piotrkowskiej przez cały weekend nie sposób będzie nie zauważyć… MIXERA REGIONALNEGO! Organizowana od kilkunastu lat, coroczna impreza po raz kolejny dostarczy mieszkańcom województwa niesamowitych emocji. Jak zwykle będzie można poczuć moc naszego folkloru (zaprezentuje się ponad 100 stoisk lokalnych wystawców), z obejrzeć występy regionalnych zespołów oraz spróbować najróżniejszych lokalnych produktów kulinarnych. Jeśli chodzi o muzykę, uszy gości dopieści m.in. zespół TULIA. Niezwykłym wydarzeniem będzie także koncert „Na pozór – Tribute to Bogusław Mec”, w którym wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny.

Pietryna będzie obfitowała także w rozrywkę skierowaną do dzieci – przez cały weekend będą się odbywały animacje, konkursy i warsztaty dla najmłodszych.

SZLAKIEM ZAGADEK PO NAGRODY

Warto odwiedzić obie imprezy, odbędą się one praktycznie obok siebie. Szlak pomiędzy nimi wyznaczą również… ESCAPE ROOM’Y i Gra Miejska! Trzy pokoje zagadek pojawią przy ulicach Tuwima i Zamenhofa oraz obok EC 1. Jeżeli zdecydujecie się odwiedzić wszystkie, otrzymacie kartę, na której zapisywane będą Wasze wyniki czasowe dla każdego Escape Room’u. Po ich zsumowaniu uzyskacie wynik główny, a jeśli okaże się jednym z 10 najlepszych – wygracie wejściówkę na ucztę Dinner In The Sky!

Obok Escape Room’ów zorganizowane zostaną również zadania dodatkowe – rozwiązując je także możecie wygrać w naszej Grze Miejskiej!

WIĘCEJ O IMPREZACH DOWIECIE SIĘ NA STRONACH:

RPO.LODZKIE.PL

RPOPOGODZINACH.PL

MIXER.LODZKIE.PL

ORAZ NA FACEBOOKU

ZMIENIAMY ŁÓDZKIE I MIXER REGIONALNY

 

 

źródło : https://rpo.lodzkie.pl/blog-rpo/item/2838-8-i-9-wrzesnia-w-ten-weekend-musicie-byc-w-lodzi