DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew.1 ➜ Transport Medyczny
wew.2 ➜ Zabezpieczenie Medyczne
wew.3 ➜ Obsługa służb

TRANSPORT MEDYCZNY ZGIERZ
18 maja 2021

TRANSPORT MEDYCZNY ZGIERZ 

 

Firma DASMED, świadczy usługi transportu medycznego oraz sanitarnego dla mieszkańców miasta ZGIERZ

 

Transport medyczny Łódź  należy do usług specjalistycznych, niestety nie są one często dostępne „od ręki” takie usługi należy zlecać z wyprzedzeniem kilku godzin a czasami kilku dni.

 

W Ambulansach firmy DASMED są zawsze Ratownicy Medyczni przygotowani do pomocy w każdym aspekcie. 

W Zgierzu znajdują się 2 Szpitale :

 

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej Curie w Zgierzu z poradnią przyszpitalną 

 

oraz 

 

Szpital im. BORUTA w Zgierzu 

 

Średni czas dojazdu naszego Ambulansu do Szpitala, od chwili przyjęcia zgłoszenia na transport ze Szpitala do Domu po hospitalizacji to zaledwie 40 min 

Średni koszt transportu ze Szpitala do miejsca zamieszkania oscyluje między 400,00 zł a 750,00 zł w zależności od wagi pacjenta oraz piętra na którym zamieszkuje 

Wielu pacjentów decyduję się na skorzystanie z naszej usługi transportu medycznego w dwie strony do poradni bądź na badania specjalistyczne, wartość takiego zleceni wyceniania jest indywidualnie.

W trakcie transportu medycznego w łodzi, można skorzystać z dodatkowej usługi czasu oczekiwania, pozwoli to Państwu na skupieniu się na swoich codziennych zadaniach, a nasz zespół będzie asystował przez ciągłość realizacji usługi, włącznie z przyjęciem chorego do poradni bez kolejki, oraz wyznaczeniem kolejnych wizyt w imieniu pacjenta. 

Należy również szczególnie zwrócić uwagę, że procedury dekontaminacji (dezynfekcji) ambulansów w DASMED są ściśle określone procedurami, zgodnymi z wytycznymi PSSE. W dobie pandemii, należy na taką kwestie również zwrócić uwage.

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić na nr. telefonu 517-333-173 i wybrać numer wewnętrzny 1