DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd : 10:00 - 20:00

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA

DASMED w TVN Style
20 kwietnia 2020

Około 7 miesięcy temu manager B3Films zwrócił się do nas z pytaniem czy jesteśmy w stanie w dość krótkim czasie zapewnić bezpieczny transport medyczny kobiecie, która niestety jest w grupie ryzyka wtórnych udarów, i wymaga bezpiecznego transportu medycznego z miejsca zamieszkania na uroczystość ślubu swojej córki, a po uroczystości należy przetransportować tą panią na salę weselną. Wszystko będzie realizowane w ramach programu telewizyjnego pt’ Ach, ten ślub!”. Trzeba przyznać że posiadamy już doświadczenie przy tego typu transportach okolicznościowych, mamy już opracowane swoje procedury które nigdy nas nie zawiodły, zasada jest prosta – kwestie dowozu gościa – rodzina zostawia nam w 100% to my planujemy kiedy należy przyjechać po gościa pary młodej, by bezpiecznie i punktualnie dotrzeć, przejmujemy całą odpowiedzialność za realizację.


Nie inaczej było przy zleceniu dla TVN Style, doskonale wiedzieliśmy jak wymagającego mamy Pacjenta, ze znacznymi obciążeniami zdrowotnymi, przed realizacją usługi Pacjentka została przez Ratownika Medycznego zbadana, a w trakcie całej realizacji „serduszko” było non stop obserwowane przez aparaturę medyczną, abyśmy mogli w porę interweniować.


Jeden z naszych ratowników medycznych, miał przyjemność rozmawiać z prowadzącą program Panią Magdaleną Socha-Włodarską, która przedstawiła problem jaki mają i czy możemy ich wesprzeć w realizacji – nie może być inaczej 😉 mało czasu…sporo adrenaliny to jest coś co jeszcze bardziej nas napędza do pracy.


Na naszym Facebook można obejrzeć małą zajawkę z tego wydarzenia, i gorąco zachęcamy do śledzenia powtórek, ten program jest swojego typu asystentem dla młodych par, na co zwrócić uwagę, co i jak należy zrobić, by ten wyjątkowy dzień był jednym z najpiękniejszych w ich życiu.


PREMIERA 3. odcinka „Ach, ten ślub!” w niedzielę 19 kwietnia o godz. 14:30.

Powtórki odcinka:

wtorek, 21 kwietnia, 14:10

środa, 22 kwietnia, 20:40

piątek, 24 kwietnia, 16:55

sobota, 25 kwietnia, 15:00