DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd : 10:00 - 20:00

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA

Zabezpieczenie Medyczne – Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2018 DOFE – Skierniewice, Poddębice, Łask
15 maja 2018

Dni Otwarte DOFE 2018

To już kolejny rok kiedy firma DASMED ma przyjemność czuwać nad bezpieczeństwem uczestników „Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). Od 11 do 13 maja 2018 w całej Polsce otwierają się projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich. Sprawdź co ciekawego dzieję się w Twojej okolicy !

Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

11.05.2018 – Skierniewice

W skierniewickim Rynku w piątek, 11 maja odbył się piknik z okazji Dni Otwartych Funduszu Europejskich. Na scenie wystąpił z koncertem aktor i prezenter Jacek Kawalec, a także skierniewiccy artyści z różnych szkół. Humory popsuła nieco burza, która przeszła nad miastem, ale przed nami jeszcze występ dwóch zespołów: Power of Trinity i Afromental. Warto podejść jeszcze na skierniewicki Rynek!

To się działo w Skierniewicach –> https://infoskierniewice.pl/dni-otwartych-funduszy-europejskich-na-skierniewickim-rynku-zdjeciafilm/

12.05.2018 – Poddębice

W sobotę na pl. Kościuszki w Poddębicach odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, czyli największe wydarzenie dla projektów unijnych w Polsce.
Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby lubiące przygody i niespodzianki sprawdzą się w dwóch pokojach zagadek unijnych – Etnografa i Futurologa. Będzie m.in. strefa innowacji i atrakcje dla dzieci, konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, pokaz sprzętu strażackiego OSP Sworawa i OSP Niemysłów.

Sympatycy sportu będą mogli nie tylko zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf od dziewięciokrotnych mistrzów Polski w siatkówce, czyli zawodników PGE Skry Bełchatów, ale również zagrać z nimi mecz o godz.17.15. Anonsowany jest Mariusz Wlazły.

To się działo w Poddębicach –> https://poddebice.pl/dni-otwarte-funduszy-europejskiej-za-nami/

13.05.2017 Łask

Zapraszamy na godz. 16 na łaski rynek, gdzie czeka na Was wyjątkowe wydarzenie kulturalno-sportowe. Każdy znajdzie tego dnia coś ciekawego dla siebie. Przed nami gry i zabawy sportowe. Kibice będą mogli nie tylko zrobić sobie zdjęcie i zdobyć autograf od dziewięciokrotnych mistrzów Polski w siatkówce, czyli zawodników PGE Skry Bełchatów, ale także zagrać z nimi mecz!

Na scenie i na specjalnie przygotowanych stoiskach zaprezentują się beneficjenci funduszy unijnych (Przedszkole Publiczne nr 4 w Łasku, gmina Łask, MPWiK, Packservice Ltd, LGD Dolina Rzeki Grabi, Klinika Stomatologiczne Dentylion, Browar Koreb) opowiedzą swoje inspirujące historie, jak środki unijne zmieniły ich rzeczywistość. W mobilnym Punkcie Informacji Funduszy Europejskich konsultanci udzielą cennych porad i zachęcą do aplikowania o środki unijne. Prowadzącym będzie Jacek Kawalec, znany między innymi z telewizyjnych programów rozrywkowych. Przewidziano dużo konkursów z ciekawymi nagrodami. Na koniec niespodzianka – wystąpią Püdelsi i Agnieszka Chylińska. Koncerty rozpoczną się o godz. 20.

To się działo w Łasku –> https://www.expressilustrowany.pl/aktualnosci/a/chylinska-i-pudelsi-na-koncercie-w-lasku-to-nie-jedyne-gwiazdy-dni-otwartych-funduszy-europejskich,13177500/

Firma DASMED czuwała łącznie nad około 6000 osób