DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew.1 ➜ Transport Medyczny
wew.2 ➜ Zabezpieczenie Medyczne
wew.3 ➜ Obsługa służb

Heels On The Track na TOR ŁÓDŹ – Zabezpieczenie Medyczne wydarzeń na Torze
14 stycznia 2023

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE NA TORZE ŁÓDŹ

Wydarzenie, które działy MICE powinny rozważać dla płci pięknej w firmach. Ekstremalnie szybkie pojazdy, pod okiem profesjonalistów.

Chcecie dowiedzieć się co to jest test łosia, jak wyjść z poślizgu lub jak w ogóle w niego nie wpaść? 😉
Ruszamy z kolejną edycją  HEELS ON THE TRACK 👠 czyli szkolenia jazdy sportowej z elementami jazdy bezpiecznej na torze TYLKO DLA KOBIET!!!
Tak tak, bo… sprawna dynamiczna, sportowa, a nawet wyścigowa jazda po torze też jest również DLA KOBIET! 😎
Uwaga! Szkolenie jest TYLKO dla kobiet! 😉.
Szkolenie ma formę 5-godzinnego eventu zawierającego szkolenie teoretyczne i szkolenie praktyczne jazdy sportowej i bezpieczniej na torze oraz wiele atrakcji!
KIEDY? 14 stycznia 2023 w godzinach 10.00 – 15.00
GDZIE? Tor Łódź
CO? szkolenie jazdy sportowej na torze z elementami jazdy bezpiecznej na torze. Szkolenie w formie dynamicznego treningu jazdy na torze prowadzone jest w formacie 1 na 1 z instruktorami – zawodnikami motorsportu pod okiem Wyścigowego Mistrza Polski Mariusza Miękosia.
W programie m.in.:
✅ szkolenie teorii jazdy bezpiecznej i sportowej
✅ trening jazdy 1 na 1 o co-drive z kierowcami wyścigowymi
✅ całodniowy catering zawierający ciepłe posiłki
✅ konkursy i do wygrania super nagrody
✅ ciekawostki i porady, m.in. jak szybko poprawić make-up w aucie
✅ race-taxi z Wyścigowym Mistrzem Polski w najnowszym Porsche 911 GTS 4!
Przygotowaliśmy również mega atrakcje, m in spotkania z kobietami ze świata motorsportu, świata mody i lajfstajlu, ale o tym już w następnych postach….
Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń: Magda 605 603 722 📲 albo wyślij maila na racingacademy@fastline.pl 📧 a my odezwiemy się do Ciebie, żeby potwierdzić wszystkie szczegóły Twojego szkolenia.

 

Mało która firma z sektora motorsportu posiada w swoich zasobach MASERATI MC20 – to aż 630 koni mechanicznych, i poniżej 2,9 do 100 km/h.

 

Jeśli chcesz zorganizować profesjonalną imprezę dla swoich pracowników – koniecznie skontaktuj się z Magdą – https://fastlineracingacademy.pl/ 

 

Fastline Racing Academy realizuje indywidualne szkolenia jazdy sportowej i treningi wyścigowe oraz eventy firmowe dla firm na torach. Programy szkoleń są podzielone na trzy poziomy dopasowane dla wszystkich niezależnie od poziomu techniki i umiejętności jazdy posiadanych przez uczestników na początku naszej współpracy – sport driving, track advanced i racing. Szkolenia i treningi są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych zawodników, którzy chcieliby przejść do wyższej kategorii czy też podszlifować swoje umiejętności i poprawić tempo, jak i dla amatorów, którzy chcą zacząć przygodę ze sportową jazdą lub potrzebują czegoś więcej niż zwyczajne trackday’e w seryjnych samochodach