DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd : 10:00 - 20:00

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA

Oferta transportu sanitarnego dla POZ – transport medyczny łódź
17 października 2021

 

 

Skoro trafiłeś na tą stronę, to znaczy że szukasz transporty medycznego / sanitarnego dla pacjentów Twojej poradni POZ.

Masz dość opóźnień u aktualnego realizatora ?

Chcesz by populacja Twojej przychodni POZ rosła, między innymi przez pryzmat dobrej opinii o przewozie chorych który może zabezpieczać Twoją poradnia w transport sanitarny ?

Zlecając nam usługę transportu medycznego, zapominasz w 100 % kwestiach transportu, od chwili podpisania umowy nasza logistyka i dział analizy przejmuję w pełni ten sektor w Twojej przychodni.

Podmiot leczniczy, posiada podpisaną umowę z Łódzkim NFZ na usługę transportu sanitarnego w ramach NFZ.

 

Dołącz do grona zadowolonych przychodni – podpisując z nami umowę zyskasz silnego partnera, który działa w tym sektorze od 10 lat, w naszych Ambulansach są Ratownicy Medyczni, pomimo wąskich wytycznych i zakresu typowego transportu obsługiwanego przez inne podmioty lecznicze, wzywając nas masz gwarancje, że dotrze do Ciebie Ambulans w pełni wyposażony ( tak samo jak zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego) Ratownicy przejmą opiekę nad Twoim pacjentem).

Zapraszamy do współpracy nowe Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, oraz podmioty które chcą zmienić swojego przewoźnika, nie istotne co zawinili, my pokażemy Państwu jak płynnie ta usługa powinna być wykonywana.