DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew.1 | Transport Medyczny
wew.2 | Zabezpieczenie Medyczne
wew.3 | Obsługa służb

Rozpoczynamy współpracę z CBRD w Łodzi
8 czerwca 2015

Nawiązaliśmy współpracę z Panem Prezesem Tadeuszem Zagajewskim, który stoi na czele Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Spektrum działań CBRD jest na tyle szerokie, i potrzebne społeczeństwu, a mimo wszystko znaleźliśmy płaszczyzny naszych działań w których możemy uzupełnić swoje oferty. Nasza firma już wkrótce rozszerzy zakres swoich działań o organizację szkoleń z Pierwszej Pomocy, które będą certyfikowane przez Europejską Radę Resuscytacji lub przez Szkołę Ratownictwa Centrum BRD, w oparciu o porozumienie z CBRD.
Zamierzamy również rozszerzyć zakres szkoleń o KPP (Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy).
Szczególnie należy podkreślić, że już 16 czerwca nasz Partner przygotował dla mieszkańców Łodzi olbrzymie wydarzenie w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej w Łodzi odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja pn. „Pierwsza pomoc w wypadkach komunikacyjnych – mity i rzeczywistość. Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego”. Udział w konferencji wezmą przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, służby mundurowe, osoby związanie z medycyną ratunkową, lekarze oraz przedstawiciele oświaty.
Konferencji towarzyszyć będzie prowadzony równolegle Przystanek „Zdrowa Łódź” – bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców Łodzi i regionu. W ramach badań przewidywane są m.in. badania ciśnienia krwi, badania poziomu cukru, badanie wzroku i słuchu, badania mammograficzne, punkt krwiodawstwa, stanowisko informacyjne NFZ. Badania odbywać się będą w miasteczku namiotowym usytuowanym na ul. Piotrkowskiej na odcinku Tuwima – Nawrot w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Łodzi.
Na ul. Piotrkowskiej odbędzie się także wystawa nowoczesnego sprzętu ratowniczego oraz pokazy ratownictwa.
Organizatorem konferencji jest Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty w Łodz.

XIII_konferencja