DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd : 10:00 - 20:00

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA

Rozpoczynamy współpracę z MONIPOL
29 grudnia 2014

monipol

Od 01-01-2015 rozpoczynamy cykliczną współpracę z firmą MONIPOL z Krakowa.

Kilka informacji o firmie MONIPOL :

Badania naukowe nad lekami stanowią we współczesnym świecie ważny czynnik rozwoju społeczeństw. Poprzez stały rozwój i doskonalenie chcemy jako CRO zapewnić naszym zleceniodawcom pełny serwis najwyższej jakości w prowadzeniu międzynarodowych badaniach klinicznych.
Nasi klienci, to jest sponsorzy, partnerskie CRO, badacze, uczestnicy badań oraz dostawcy mogą w pełni zdać się na jakość naszych usług, doświadczenie, przestrzeganie norm etycznych oraz spełnienie podjętych zobowiązań.
Członkowie naszego zespołu postrzegają się nawzajem i szanują jako klienci wewnętrzni. Praca zespołowa, ciągłe kształcenie a także stała wymiana doświadczeń rozwijają nasz profesjonalizm, motywację, kreatywność i zaangażowanie. Wspólnie z naszymi klientami szukamy optymalnych rozwiązań. Na bazie wzajemnego szacunku i zaufania chcemy stale podwyższać jakość naszej wspólnej pracy. W taki właśnie sposób rozumiemy Good Client Practice.
Oczekiwania firmy MONIPOL w stosunku do firmy DASMED to : bezpieczny, punktualny i profesjonalny transport sanitarny pacjentów objętych programem CRO – mamy spore doświadczenie w tym konkretnym sektorze usług, pracujemy przy podobnych projektach dla innej firmy specjalizującej się w realizacji badań klinicznych przewozimy na ich zlecenie pacjentów np. do Szpitala im.Barlickiego z całego województwa łódzkiego oraz obsługujemy Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.

Kolejne zlecenie tego formatu to dla nas kolejna okazja do zaprezentowania wysokiej jakości usługi gwarantującej bezpieczny transport z pkt A do pkt B, zgodnie z harmonogramem badań klinicznych.