DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

➜ Zabezpieczenie Medyczne
➜ Obsługa służb
➜ Transport Medyczny

SUMMER DYING LOUD 2022 – Zabezpieczenie Medyczne imprezy masowej
10 września 2022

 

Wydarzenie którego nie trzeba reklamować …promować. To wydarzenie muzyczne jest już wizytówką Aleksandrowa Łódzkiego i corocznego multikoncertu na zakończenie wakacji. W tym dniu zjeżdżają do Aleksandrowa Łódzkiego fajni tego gatunku muzyki praktycznie z całego kraju, a nawet pokusimy się o stwierdzenie że jest masa gości zza granicy, co nasze Zespoły Medyczne widzą po nr rejestracyjnych pojazdów z parkingu.

Impreza jest zamknięta, i ma charakter wydarzenia masowego.

 

Jak zawsze w przypadku SDL możecie liczyć na różnorodny skład! Przez scenę festiwalu Summer Dying Loud przewinie się kilkadziesiąt zespołów. Przy uznanych muzycznych markach zobaczymy również zespoły nieoczywiste, a niektóre z nich pojawią się w Polsce po raz pierwszy.

 

Potwierdzonymi zespołami, które wystąpią podczas Summer Dying Loud 2022 są: Watain, Napalm Death, Asphyx, Tiamat, Grand Magus, In the Woods, Ragehammer, Tides From Nebula, Fleshworld, Wolfbrigade, Truchło Strygi, Gruzja, WIJ, Drip Of Lies, Chainsword, Moonstone, Dom Zły, Deszcz, Year Of The Cobra, Conan, Night Demon, Jad, Krzta, Skøv, Narbo Dacal, Witchmaster, Mord’A’Stigmata, Bismarck, Nytt Land, Dola, Loathfinder, Taxi Caveman, St. John, Fertile Hump, Izzy and The Black Trees, Las Trumien, Nightrun 87, Hedone, Czarny Bez!

 

Nad bezpieczeństwem uczestników tego wydarzenia czuwają 2 nasze Ambulanse i łącznie 4 medyków przez 3 dni łącznie 48h zabezpieczenia medycznego.