DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew.1 ➜ Transport Medyczny
wew.2 ➜ Zabezpieczenie Medyczne
wew.3 ➜ Obsługa służb

Transport medyczny Łódź

Firmy specjalizujące się w komercyjnych świadczeniach medycznych przygotowały dla swoich pacjentów szeroką ofertę usług. Wśród nich można znaleźć przede wszystkim szeroko pojęty transport. Na czym dokładnie polega i co konkretnie mieści się w jego zakresie?

Firmy, które działają w branży medycznej, posiadają doświadczenie w transporcie pacjentów po zabiegach operacyjnych na kręgosłupie. Oferują pomoc osobom po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego. Umożliwiają im transport w pozycji siedzącej zgodnie z procedurami medycznymi zaleconymi przez lekarza, jak i w pozycji leżącej, w przypadku stanu klinicznego, wraz z wniesieniem na piętro. Firma zapewnia przewóz z miejsca zamieszkania do szpitala oraz ze szpitala do domu. Transportuje pacjentów również do sanatorium, lekarza specjalisty, czy na badania lekarskie. Firma posiada własne ambulanse oraz zatrudnia wykwalifikowaną kadrę medyczną, dzięki której może świadczyć kompleksowe usługi medyczne wszystkim potrzebującym, chorym i ograniczonym ruchowo. To ogromne wsparcie dla osób, które są chore i samotne, a do tego nie posiadają własnego samochodu czy po prosu z powodu problemów zdrowotnych, nie są w stanie przetransportować się samodzielnie czy z pomocą bliskich do placówki medycznej lub w inne miejsce.

Firma, która świadczy usługi transportu medycznego swoją ofertę prezentuje również na stronie głównej dasmed.pl. To jedna z dobrze znanych firm z siedzibą w Łodzi. Jeśli potrzebujesz transportu medycznego, skontaktuj się z nią jak najszybciej, by poznać szczegóły oferty.

Prywatny transportowe na zasadach komercyjnych Łódź

Kiedy pilnie potrzebujemy pomocy medycznej albo szybkiego transportu do szpitala, zwykle sięgamy po telefon i wybieramy numer 112. Należy jednak pamiętać, że na rynku działają firmy, które oferują szeroko pojęte usługi medyczne na zasadach komercyjnych. Swoje usługi kierują nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm, szpitali i przychodni. Z oferty tej mogą korzystać także zakłady opieki oraz inne firmy zajmujące się transportem sanitarnym. Chcąc nawiązać współpracę z tego typu firmą lub po prostu jednorazowo skorzystać z jej usług, należy wybrać tę, która ma nie tylko doświadczenie, ale też odpowiednie, dobrze wyposażone pojazdy – ambulanse. Obecnie można znaleźć firmę, która oferuje kompleksowe usługi medyczne, w tym transport, a co więcej, wycenia je indywidualnie. Do takiej firmy można trafić posługując się chociażby hasłem transport medyczno-sanitarny Łódź. Warto nie tylko zapoznać się ze szczegółami oferty, ale również zapisać kontakt, tak by mieć go pod ręką, gdy pojawi się pilna potrzeba skorzystania z tych usług.