DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew.1 ➜ Transport Medyczny
wew.2 ➜ Zabezpieczenie Medyczne
wew.3 ➜ Obsługa służb

Transport medyczny z Zakopanego do Łodzi
21 marca 2019

Kilka dni temu, otrzymaliśmy 📞 od rodziny Pacjentki, która przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno Rehabilitacyjny w Zakopanem mieszczącym się przy ulicy Oswalda Balzera 15.

Pacjentka przeszła dość skomplikowany zabieg operacyjny na odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Pacjentka wymagała transportu w pozycji leżącej, w zabezpieczeniu. Do zlecenia zadysponowaliśmy jedną z naszych karetek, która posiada między innymi zawieszenie pneumatyczne, które minimalizuje nierówności na drogach.  Nasz zespół stawił się na miejsce oddziału ortopedycznego, zgodnie z prośbą Pacjentki, zespół zlecenie wykonał w 10 godzin, pokonując łącznie 732 km, niestety obecne remonty dróg krajowych i autostrad, wahadła itp w jakimś stopniu wydłużyły czas przejazdu, ale jeszcze na etapie przyjmowania zlecenia, Rodzina została poinformowana że przyjazd Pacjentki zaplanowany jest na godzinę 19:00, a finalnie zespół dotarł o 18:40. Pacjentka była zadowolona i wdzięczna za podejście zespołu do realizacji usługi.

Kolejne zadanie wykonane. Jeśli poszukujecie Państwo usługi transportu medycznego, transportu sanitarnego z Zakopanego do Łodzi, bądź innego miejsca w Polsce, czy Europie – prosimy o kontakt – pomożemy.

 

Tel. 517-333-173

biuro@dasmed.pl