DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

➜ Zabezpieczenie Medyczne
➜ Obsługa służb
➜ Transport Medyczny

Usługi Ratownictwa Medycznego w Łodzi
12 lipca 2022

Obecnie na rynku działają podmioty, które oferują komercyjne świadczenia medyczne. Posiadają własne ambulanse i zatrudniają wykwalifikowaną kadrę, dzięki której mogą świadczyć szeroki zakres usług medycznych pacjentom z różnymi problemami i w każdym wieku.
Lista usług oferowanych przez wspomniane podmioty jest bardzo długa. Obejmuje przede wszystkim transport medyczny oraz sanitarny, a także przewóz osób niepełnosprawnych. Niektóre firmy działające w tej właśnie branży oferują pacjentom transport medyczny krajowy oraz międzynarodowy, a nawet transport z lotów medycznych. Oferują transport medyczny dla Domów Opieki i wykonują go na zlecenie Policji, Sądu, Prokuratury czy Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Transportują pacjentów ze szpitala do domu i z domu do szpitala. Na transporcie jednak oferta ta się nie kończy, gdyż obejmuje znacznie więcej usług. Wśród nich jest również zabezpieczenie medyczne eventów, zawodów, festynów, koncertów, dyskotek i pubów, a także planów filmowych. Firmy te oferują zabezpieczenie medyczne imprez podwyższonego ryzyka, zabezpieczenie medyczne bankietów firmowych, a do tego również szkolenia z pierwszej pomocy. Oferta jak widać, jest dość szeroka w związku z czym firmy te cały czas mają co robić. Co chwilę pomagają osobom potrzebującym kompleksowej pomocy medycznej.
Jedna z takich właśnie firm swoją ofertę prezentuje na stronie dasmed.pl. Szeroki wybór usług medycznych daje możliwość znalezienia odpowiedniej dla siebie czy bliskiej osoby. Warto mieć kontakt do jednej z takich właśnie firm.