DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd : 10:00 - 20:00

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA

Zabezpieczenie Medyczne – 17.07.2021 – Sokół | Dwa Sławy – Plan B / Aleksandrów Łódzki
9 lipca 2021

 

 

Już 17.07.2021 w ramach co raz bardziej popularnych wydarzeń organizowanych przez Urząd Miasta Aleksandrowa Łódzkiego pod nazwą „PLAN B”

 

Plan B – lato w Aleksandrowie Łódzkim się rozkręca!

Przed Wami kolejne, koncertowe ogłoszenie z tej serii.
Już 17 lipca na scenie MOSiRu im. Włodzimierza Smolarka zagrają Dwa Sławy oraz Sokół!

Wojtek Sokół to jeden z najprężniej działających artystów na polskiej scenie rapowej, na której jest aktywny już od 20 lat. Pierwsze formacje, które współtworzył już pod koniec lat dziewięćdziesiątych – TPWC, ZIP Skład i WWO – oraz ich ówczesne produkcje, raz na zawsze określiły kanon polskiego hip-hopu. Dla Sokoła nie istnieją zamknięte ramy gatunkowe. Jest eksperymentatorem, który wiersze Różewicza czy Wyspiańskiego interpretuje z taką samą wrażliwością i celnością co uliczne historie z mrocznych obszarów wielkiego miasta. Raz refleksja i introspekcja, raz wciągająca fabularna narracja – niezależnie od przyjętej formuły Sokół artystycznie wymyka się jakiejkolwiek oczywistości. Mocny język jego tekstów zawsze miesza się z rozległymi inspiracjami i bogactwem anegdot.

Dwa Sławy czyli Radosław „Rado Radosny” Średziński oraz Jarosław „Astek” Steciuk. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami – Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix – postanowili w 2006 roku oficjalnie połączyć siły dzięki czemu powstał jeden z najbardziej charakterystycznych duetów w polskim rapie. Pięć albumów studyjnych na koncie, niezliczona ilość bardzo dobrze odbieranych koncertów i solidne kolaboracje. Aktualnie artyści promują swój nowy album Pokolenie X2.

Bilety w limitowanej do 950 szt. puli trafią do sprzedaży 15 czerwca o godz. 10:00, za pośrednictwem portalu eBilet.pl

 

Za zabezpieczenie medyczne łódź – odpowiadać będzie nasz Zespół.