DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

➜ Zabezpieczenie Medyczne
➜ Obsługa służb
➜ Transport Medyczny

Zabezpieczenie Medyczne – Bieg ulicą Piotrkowską
20 maja 2015logo-front (1)


Już 23-05-2015 w Łodzi odbędzie się kolejne wielkie sportowe wydarzenie… 13. Bieg ulicą Piotrkowską.
W tym roku bieg nareszcie uda się zrealizować na ulicy Piotrkowskiej z uwagi na zakończenie remontu głównej i najbardziej rozpoznawalnej ulicy w centralnej Polsce.


Start: ul. Zachodnia-przy ul. Ogrodowej naprzeciwko Pałacu Poznańskiego–nitka wschodnia przy parku


Prosto całą nitką do ul. Legionów-skręt w lewo dobieg do pl. Wolności –po obiegnięciu placu skręt w lewo w ul. Nowomiejską-dalej prosto do ul. Zgierskiej- pl. Kościelny- skręt w lewo w Lutomierską-skręt w lewo w ul. Zachodnią(nitkę zachodnią)-dobieg do Ogrodowej-skręt w Ogrodową w prawo – skręt w prawo w bramę Manufaktury-rynek Manufaktury-wybieg z Manufaktury do ul. Ogrodowej przy ul. Gdańskiej-dalej prosto ulicą Ogrodową-skręt w ulicę Zachodnią w nitkę zachodnią-dobieg do ul. Legionów-na skrzyżowaniu zmiana nitki na wschodnią i dalej prosto ulicą Zachodnią(nitka wschodnia) do Al. Kościuszki-Kościuszki prosto do ul. Zamenhofa-skręt w lewo w Zamenhofa-skręt w lewo w Piotrkowską-skręt w prawo w Tuwima-dobieg do ulicy Targowej-skręt w ulicę Targową w lewo i następnie w lewo bramą bliższą Dworca na teren EC1-obiegnięcie rynku i wybieg bramą dalszą od Dworca na ulicę Targową( ulice Tuwima i Targowa wyosiowane-biegacze biegną w jedną i w drugą stronę)-z ulicy Targowej skręt w prawo w ulicę Tuwima-dalej prosto do ulicy Piotrkowskiej i skręt w prawo w ulicę Piotrkowską-dalej prosto ulicą Piotrkowską- pl. Wolności- skręt w Legionów-z Legionów skręt w prawo w Zachodnią(nitkę wschodnią) –dobieg do Ogrodowej-skręt w prawo w Ogrodową(nitkę południową) dobieg do ulicy Wschodniej-nawrót-dobieg nitką północną ulicy Północnej do ul. Nowomiejskiej-skręt w prawo w Nowomiejską.


Firma DASMED, wspólnie z Partnerami, działając na mocy Konsorcjum będzie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników Biegu Ulicą Piotrkowską.Podobnie jak w trakcie Maratonu Dbam o Zdrowie z PZU zaangażujemy olbrzymie siły i środki,które zdecydowanie przewyższają wymagania ustawowe co do tego typu imprez, angażujemy dodatkowe Ambulanse oraz dodatkowych Lekarzy, Ratowników Medycznych. Co tu dużo pisać po prostu musisz być 23.05.2015 w Łodzi, jeśli nie weźmiesz udziału kibicuj innym, którzy w tym dniu będą walczyć o zwycięstwo.

logo-front (1)
     KONSORCJUM FIRM WSPÓLNIE ZADBA O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO :

dasmedblack — kopiaqrsTechmed1logoGKP_2
bobomedLogoNET 023135261c72a9bae80c0a40aa780259567b40946c


www.quadrescuesquad.pl | www.biegpiotrkowska.pl | www.tech-med.org.pl | www.gkplodz.pl | www.bobomed.pl | www.fundacja.knightriders.pl

Sponsor tytularny
rossman