DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

➜ Zabezpieczenie Medyczne
➜ Obsługa służb
➜ Transport Medyczny

Zabezpieczenie Medyczne – DOZ Maraton Łódź z PZU
17 kwietnia 2016


lodz-maraton

W dniach 15-17 kwietnia 2016, Firmy QuadRescueSquad &DASMED czuwały nad bezpieczeństwem uczestników „Maratonu Dbam o Zdrowie Łódź z PZU”. Duża impreza masowa o najwyższym standardzie opieki medycznej w Łodzi, wyposażeniem oraz zaangażowanymi siłami i środkami porównywalna z największymi maratonami na świecie.
Należy podkreślić że dzięki systemom GPS Koordynator Zabezpieczenia znał dokładną pozycję każdego zespołu i w sytuacji zagrożenia życia, w ciągu kilku sekund dysponował odpowiedni zespół do poszkodowanego. Każdy zespół posiadał również łączność cyfrową ,która usprawniła komunikację między każdym elementem zabezpieczenia.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwało : 4 lekarzy, 1 Ambulans Specjalistyczny, 5 Ambulansów Podstawowych, 5 motorów ratowniczych – dziękujemy !, 4 rowery ratownicze, kilkudziesięciu wolontariuszy Pokojowego Patrolu WOŚP, 2 punkty medyczne (w Atlas Arenie, oraz na trasie biegu).


Szczególne podziękowania dla Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi za udostępnienie pojazdów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w tak wielkim wydarzeniu sportowym w Łodzi, jakim jest Maraton Dbam o Zdrowie z PZU!

     KONSORCJUM FIRM WSPÓLNIE DBA O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO :

dasmedblack — kopiaqrs