DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

➜ Zabezpieczenie Medyczne
➜ Obsługa służb
➜ Transport Medyczny

Zabezpieczenie Medyczne – DOZ Maraton Łódzki z PZU 2015
14 kwietnia 2015lm_logo


Już 19-04-2015 w Łodzi odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie… DOZ Maraton Łódzki z PZU. W tym dniu każdy będzie próbował pobić swój rekord … Firma DASMED, wspólnie z Partnerami, działając na mocy Konsorcjum będzie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników Maratonu. My również planujemy pobić mały rekord. Specjalnie dla Państwa bezpieczeństwa zaangażujemy olbrzymie siły i środki,które zdecydowanie przewyższają wymagania ustawowe co do tego typu imprez, angażujemy dodatkowe Ambulanse oraz dodatkowych Lekarzy, Ratowników Medycznych. Co tu dużo pisać po prostu musisz być 19.04.2015 w Łodzi, jeśli nie weźmiesz udziału kibicuj innym, którzy w tym dniu będą walczyć o zwycięstwo.

run


     KONSORCJUM FIRM WSPÓLNIE ZADBA O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO :

dasmedblack — kopiaqrsTechmed1logoGKP_2

Informacje ogólne

Długość trasy: 42,195 km
Start: al. Unii Lubelskiej (obok Aquaparku Fala)
Data/Godzina startu: Niedziela, 19 kwietnia 2015, godz. 9:00
Meta: Atlas Arena
Limit czasu: 6 godzin


www.quadrescuesquad.pl | www.lodzmaraton.pl | www.tech-med.org.pl | www.gkplodz.pl


W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję czuwać nad bezpieczeństwem uczestników „DOZ Maraton Łódzki z PZU”, wspólnie z Quad Rescue Squad, KnightRiders oraz TECHMED, MAJROMED,Zakon Maltański Warszawa, Łódzkie WOPR, Wolontariusze z Prywatnego Liceum.

Wyzwanie logistyczne i organizacyjne olbrzymie, jednak doświadczenie firmy QRS w organizacji Zabezpieczeń Medycznych Imprez Masowych, pozwoliło na zapewnienie 100% opieki medycznej dla wszystkich uczestników Maratonu na każdym jego etapie (ponad 42 KM trasy !, kilka Maratonów jednocześnie na wspólnie przebiegających tranach). Jest to jedna z naszych pierwszych imprez opierająca swoje działania na Konsorcjum firm. Dzięki olbrzymiemu zaufaniu do siebie oraz pełnemu profesjonalizmowi każdej z firm, stajemy się dużym i silnym konsorcjum posiadającym olbrzymi potencjał oraz możliwości. W swoich zasobach posiadamy obecnie : 6 Ambulansów, 2 QUADY Ratownicze, 6 motocykli Ratowniczych, oraz dziesiątki specjalistów : Lekarzy, Ratowników Medycznych, Ratowników KPP, Ratowników Drogowych, którzy są w stanie perfekcyjnie zabezpieczyć każdą dużą oraz małą imprezę, na której opieka medyczna jest wskazana. Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnych firm, które sprostają każdemu dużemu zleceniu, zachęcamy do kontaktu, w Trosce o Bezpieczeństwo uczestników warto wybrać do zabezpieczenia właśnie Nas.

Galeria zdjęć z Maratonu

www.quadrescuesquad.pl

www.dasmed.pl

www.fundacja.knightriders.pl