Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Międzynarodowy transport medyczny – Höhenweg Wieseth, Niemcy – JOVIMED


Jovimed

W dniu 08-06-2017 jeden z naszych zespołów został zadysponowany do przetransportowania starszej kobiety z wieloma obciążeniami internistycznymi z Niemiec do Ksawerowa (JOVIMED). Kobieta musiała być dowieziona do Ksawerowa najpóźniej w piątek 09-06-2017 do godziny 12:00. Jeszcze w dniu 08-06-2017 Ambulans został sprawdzony i przygotowany przez zaprzyjaźniony warsztat „ARKOM – dla których mechanika pojazdowa jest pasją” – dostaliśmy zielone światło auto w pełni obsłużone i gotowe do jazdy.

Dyspozytor poinformował obligatoryjnie Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie o tym że w Höhenweg Wieseth, jest nasza rodaczka, która ma być przetransportowana Ambulansem do Polski, w okresie 08-06-2017 23:30-7:00 Ambulans będzie na terytorium Niemiec. Pracownik Ambasady podziękował za informacje, i poinformował że gdyby zespół z karetki napotykał na jakiś problem to prosi o bezpośredni kontakt telefoniczny na telefon komórkowy.

Zespół podstawowy wyruszył o godzinie 15:00 do Niemiec dotarł z 30 minutowym opóźnieniem (założenie było 00:00) do Jovimedu Pacjentka dostarczona zgodnie z wytyczoną godziną.

Międzynarodowy Transport Medyczny
Pkt. Ⓐ Łódź
Pkt. Ⓑ Höhenweg Wieseth, Niemcy
Pkt. Ⓒ JOVIMED
⌚ Czas realizacji zlecenia : 21h
Dystans 1780 KM
👤👤 🚑Zespół : 2 Ratowników Medycznych
☀ Średnia temperatura : 25°C
✅ Zlecenie wykonane, Pacjent bezpiecznie przetransportowany z miejsca przebywania do Jovimed.