Masz pytania ? +48 517 333 173


O Nas


Firma DASMED jest prywatną firmą medyczną wpisaną do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod nr 000000172705. Profilami działalności są miedzy innymi usługi związane z transportem medycznym w łodzi, transportem sanitarnym w łodzi, przewozem osób niepełnosprawnych, czuwamy również nad bezpieczeństwem w trakcie zabezpieczeń medycznych imprez masowych, sportowych czy kulturalnych.Podstawowym i zarazem najsilniejszym fundamentem firmy są jej pracownicy , którzy w połączeniu ze sprawdzonymi markami pojazdów takimi jak Volkswagen, oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny marek FERNO, ZOLL, MEDLINE, Ambulanzmobile, VIAMED, Drager czyni firmę DASMED liderem na rynku łódzkim.


Pracownikami firmy , są Lekarze, Ratownicy Medyczni, Ratownicy KPP, Pielęgniarki.

DASMED wykonuje między innymi transport medyczny i sanitarny na rzecz :

SPZOZ na terenie miasta Łódź
Podmiotów Leczniczych na terenie miasta Łódź
Miejskich Centrów Medycznych w Łodzi
Sądów Apelacyjnych,Okręgowych i Rejonowych
Zakładów Karnych
Prokuratury Okręgowej oraz Rejonowej
Zakładów Opiekuńczo Leczniczych
Prywatnych oraz Państwowych Domów Opieki
Fundacji oraz Stowarzyszeń
Ośrodków Badawczych
Klinik Medycznych, Prywatnych Gabinetów Rehabilitacyjnych
Ośrodków CRO w całym kraju

Zabezpieczamy Medycznie :
Agencje Eventowe
Urzędy Miast i Gmin
Urząd Marszałkowski w Łodzi
Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi

…..ale przede wszystkim działamy na rzecze osób prywatnych, które oczekują wysokiej jakości wykonania usługi w konkurencyjnej cenie.

Warto podkreślić że gwarantujemy najwyższą jakość i kontrolę wykonywanych zleceń od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili dostarczenia pacjenta w miejsce docelowe.

Firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej,oraz leczniczej. Nasze pojazdy posiadają zezwolenie wydane na mocy decyzji z MSWiA na uprzywilejowanie w ruchu drogowym.

opinie


Spełniamy wszelkie normy i standardy niezbędne do świadczenia usług medycznych oraz transportowych. Najważniejsze założenia funkcjonowania naszej firmy to kompleksowość i jakość świadczonych usług. Zadowolenie Klienta to statutowy cel naszej działalności. Wymagający Klient wyznacza nam kierunki rozwoju. Jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług, świadczy o jakości oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków otoczenia rynkowego.


ZAUFALI NAM :
kcr-logologo009 (1)UDT-logologo_tcm100-871390Polmed bez napisu139532545979od_czterech_kulturCaritaslogowartarainbowjohnsoneurortvagdergohestiaavivamonipolnovartis_logologo_sluzby_SWlayout_set_logounnamedbloco1979597_927316847287986_4317912756106846722_nlogo-front (1) logo76aprokuratura łódźpolicja szakalebalutlogo-75-800x800Layout 5de-heus-kopiat200x200 Zabezpieczenie Medyczne dla firmy MARS background_logo_grupa_zywiec_edmark_hurtownia_bieszczadyzwikbayerDachserRun Or Deathcorning300-3268-big-logo_BNPparibassouvre