Masz pytania ? +48 517 333 173


Transport medyczny


Jeśli szukasz bezpiecznego Transportu Medycznego, który przyjedzie punktualnie i profesjonalnie zajmie sie pacjentem, wybierz DASMED.

więcej...

Przewóz niepełnosprawnych


Jako jedyna firma w Łodzi, posiadamy Ambulanse przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

więcej...

Opieka osób starszych


Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, realizowana jest przez doświadczonych opiekunów oraz pielęgniarki.

więcej...

Zabezpieczenie medyczne


Fachowa opieka medyczna, na każdej imprezie sportowej, masowej, firmowej. Zespoły Ratownicze w pełnej dyspozycji dla Klienta.

więcej...

Święta Wielkanocne – Transport Chorych i Niepełnosprawnych


Święta Wielkanocne to prawdziwie ciepła i rodzinna atmosfera.Święta Wielkanocne z całą rodziną w domu… to często spore wyzwanie dla osób chorych oraz niepełnosprawnych, każdy jest zabiegany i nie do końca zastanawia się jak pomóc osobie chorej czy niepełnosprawnej w dotarciu na Święta.

Firma DASMED od 3 lat służy Państwu w okresie Świątecznym, zapewniamy w tym okresie transport osobom starszym, często są to również pacjenci leżący, oddajemy do Państwa dyspozycji również w Święta pojazdy przystosowane do transportu osób na wózkach inwalidzkich. Bezpiecznie znosimy chorego z dowolnego piętra, a po uroczystości świątecznej, odwozimy z powrotem do domu. W okresie Świątecznym pozostajemy do Państwa dyspozycji.


telefon1 5 17-333-17 3


Na Świąteczny czas życzymy Wam, nasi Klienci, Współpracownicy, Sympatycy, radości i wytchnienia!Pragniemy złożyć życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie.