DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew.1 ➜ Transport Medyczny
wew.2 ➜ Zabezpieczenie Medyczne
wew.3 ➜ Obsługa służb

O nas

zespół dasmed

Jesteśmy podmiotem leczniczym oferującym komercyjne świadczenia medyczne. Prywatnie, wykonamy dla Państwa:

  • transport medyczny
  • transport sanitarny 
  • przewóz osób niepełnosprawnych
  • zabezpieczenia medyczne 
  • szkolenia z pierwszej pomocy

Powyższe usługi transportu medycznego / sanitarnego  obejmują transport Pacjenta ambulansem odpowiedniego standardu S, P, T, który jest adekwatny do stanu zdrowia pacjenta oraz jego wymagań. Chory otrzymuje pomoc w przetransportowaniu do ambulansu, zarówno na noszach jak i w pozycji siedzącej w zależności od stanu klinicznego Pacjenta, jak również z ambulansu do miejsca docelowego.

Firma DASMED jest prywatną firmą medyczną wpisaną do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod nr 000000172705. Profilami działalności są miedzy innymi usługi związane z transportem medycznym w łodzi, transportem sanitarnym w łodzi, przewozem osób niepełnosprawnych, czuwamy również nad bezpieczeństwem w trakcie zabezpieczeń medycznych imprez masowych, sportowych czy kulturalnych.

Podstawowym i zarazem najsilniejszym fundamentem firmy są jej pracownicy , którzy w połączeniu ze sprawdzonymi markami pojazdów takimi jak Volkswagen, oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny marek FERNO, ZOLL, MEDLINE, Ambulanzmobile, VIAMED, Drager czyni firmę DASMED liderem na rynku łódzkim.
Pracownikami firmy są Lekarze, Ratownicy Medyczni, Ratownicy KPP, Pielęgniarki.

DASMED wykonuje między innymi transport medyczny i sanitarny na rzecz :

 

→ SPZOZ na terenie miasta Łódź

→ Podmiotów Leczniczych na terenie miasta Łódź

→ Miejskich Centrów Medycznych w Łodzi (MCM POLESIE – POZ, MCM im. JONSCHERA IP/Oddziały/SOR/Poradnie)

→ Sądów Apelacyjnych,Okręgowych i Rejonowych

→ Zakładów Karnych

→ Prokuratury Okręgowej oraz Rejonowej

→ Zakładów Opiekuńczo Leczniczych

→ Prywatnych oraz Państwowych Domów Opieki

→ Fundacji oraz Stowarzyszeń

→ Ośrodków Badawczych

→ Klinik Medycznych, Prywatnych Gabinetów Rehabilitacyjnych

→ Ośrodków CRO w całym kraju

 

Zabezpieczamy Medycznie :

→ Agencje Eventowe

→ Urzędy Miast i Gmin

→ Urząd Marszałkowski w Łodzi

→ Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi

 

…..ale przede wszystkim działamy na rzecz osób prywatnych, które oczekują wysokiej jakości wykonania usługi w konkurencyjnej cenie.

 

Warto podkreślić że gwarantujemy najwyższą jakość i kontrolę wykonywanych zleceń, od momentu przyjęcia zgłoszenia, do chwili dostarczenia pacjenta do miejsca docelowego.

 

Firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej,oraz leczniczej. Nasze pojazdy posiadają zezwolenie wydane na mocy decyzji z MSWiA na uprzywilejowanie w ruchu drogowym.

 

Spełniamy wszelkie normy i standardy niezbędne do świadczenia usług medycznych oraz transportowych. Najważniejsze założenia funkcjonowania naszej firmy to kompleksowość i jakość świadczonych usług. Zadowolenie Klienta to statutowy cel naszej działalności. Wymagający Klient wyznacza nam kierunki rozwoju. Jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług, świadczy o jakości oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków otoczenia rynkowego.

lat na rynku usług medycznych
0

Zaufali nam