DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA
wew. 3 - TESTY COVID-19 24/h

O nas

zespół dasmed

Jesteśmy podmiotem leczniczym oferującym komercyjne świadczenia medyczne. Prywatnie, wykonamy dla Państwa:

  • transport medyczny
  • transport sanitarny 
  • przewóz osób niepełnosprawnych
  • zabezpieczenia medyczne 
  • szkolenia z pierwszej pomocy

Powyższe usługi transportu medycznego / sanitarnego  obejmują transport Pacjenta ambulansem odpowiedniego standardu S, P, T, który jest adekwatny do stanu zdrowia pacjenta oraz jego wymagań. Chory otrzymuje pomoc w przetransportowaniu do ambulansu, zarówno na noszach jak i w pozycji siedzącej w zależności od stanu klinicznego Pacjenta, jak również z ambulansu do miejsca docelowego.

Firma DASMED jest prywatną firmą medyczną wpisaną do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod nr 000000172705. Profilami działalności są miedzy innymi usługi związane z transportem medycznym w łodzi, transportem sanitarnym w łodzi, przewozem osób niepełnosprawnych, czuwamy również nad bezpieczeństwem w trakcie zabezpieczeń medycznych imprez masowych, sportowych czy kulturalnych.

Podstawowym i zarazem najsilniejszym fundamentem firmy są jej pracownicy , którzy w połączeniu ze sprawdzonymi markami pojazdów takimi jak Volkswagen, oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny marek FERNO, ZOLL, MEDLINE, Ambulanzmobile, VIAMED, Drager czyni firmę DASMED liderem na rynku łódzkim.
Pracownikami firmy , są Lekarze, Ratownicy Medyczni, Ratownicy KPP, Pielęgniarki.

DASMED wykonuje między innymi transport medyczny i sanitarny na rzecz :

 

→ SPZOZ na terenie miasta Łódź

→ Podmiotów Leczniczych na terenie miasta Łódź

→ Miejskich Centrów Medycznych w Łodzi (MCM POLESIE – POZ, MCM im. JONSCHERA IP/Oddziały/SOR/Poradnie)

→ Sądów Apelacyjnych,Okręgowych i Rejonowych

→ Zakładów Karnych

→ Prokuratury Okręgowej oraz Rejonowej

→ Zakładów Opiekuńczo Leczniczych

→ Prywatnych oraz Państwowych Domów Opieki

→ Fundacji oraz Stowarzyszeń

→ Ośrodków Badawczych

→ Klinik Medycznych, Prywatnych Gabinetów Rehabilitacyjnych

→ Ośrodków CRO w całym kraju

 

Zabezpieczamy Medycznie :

→ Agencje Eventowe

→ Urzędy Miast i Gmin

→ Urząd Marszałkowski w Łodzi

→ Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi

 

…..ale przede wszystkim działamy na rzecze osób prywatnych, które oczekują wysokiej jakości wykonania usługi w konkurencyjnej cenie.

 

Warto podkreślić że gwarantujemy najwyższą jakość i kontrolę wykonywanych zleceń od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili dostarczenia pacjenta w miejsce docelowe.

 

Firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej,oraz leczniczej. Nasze pojazdy posiadają zezwolenie wydane na mocy decyzji z MSWiA na uprzywilejowanie w ruchu drogowym.

 

Spełniamy wszelkie normy i standardy niezbędne do świadczenia usług medycznych oraz transportowych. Najważniejsze założenia funkcjonowania naszej firmy to kompleksowość i jakość świadczonych usług. Zadowolenie Klienta to statutowy cel naszej działalności. Wymagający Klient wyznacza nam kierunki rozwoju. Jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług, świadczy o jakości oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków otoczenia rynkowego.

Zaufali nam