DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew.1 ➜ Transport Medyczny
wew.2 ➜ Zabezpieczenie Medyczne
wew.3 ➜ Obsługa służb

Przewóz osób niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim
8 października 2014

Jako jedyna firma w Łodzi specjalizująca się w transporcie sanitarnym, umożliwiamy również transport osób niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim, nasze pojazdy posiadają homologację na zabudowę pojazdu z przeznaczeniem do transportu niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim.

Pojazdy posiadają specjalistyczne szyny oraz pasy mocujące wózek inwalidzki, blokując jego przemieszczanie w trakcie transportu.
Osoba transportowana ma gwarancję bezpiecznego przewozu z punktu A do punktu B.


mocwoze2mocwozekIstnienie również możliwość transportu Busem większej ilości osób na wózkach inwalidzkich w konfiguracji zaprezentowanej poniżej.
układ auta

Nasza firma oferuje komercyjne przewozy dla osób z niepełnosprawnością. Przewozimy osoby niepełnosprawne do: lekarza , do pracy , do szpitala, na staż , do Urzędu Miasta Łódź , do Sądu , do poradni , na rehabilitację. Posiadamy Karetki oraz BUSy do transportu osób niepełnosprawnych , które umożliwiają bezpieczny transportu na wózku inwalidzkim.

Transport osoby niepełnosprawnej realizuje zawsze zespół dwuosobowy , pracownicy doświadczeni w transporcie sanitarnym i medycznym oraz pracujących wielokrotnie na rzecz osób z niepełnosprawnością , pracownicy w bezpieczny sposób sprowadzą osobę niepełnosprawną z dowolnego piętra – bez dodatkowych opłat
Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.
Wystawiamy fakturę za wykonaną usługę.

Cennik :

80,00 zł / (w jedną stronę)- RYCZAŁT

140,00 zł / (w dwie strony)- RYCZAŁT

Wnoszenie/Znoszenie pacjenta
na piętro i z piętra – w cenie usługi

Dojazd po osobę niepełnosprawną w Łodzi – bezpłatnie.

1 godzina czasu oczekiwania – 60,00 zł – dotyczy transportów w dwie strony i sytuacji gdy zespół ma pozostać do dyspozycji osoby niepełnosprawnej.

Powyższa oferta cenowa dotyczy TYLKO transportu osób niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim, których stan zdrowia pozwala na przewóz inny niż transport sanitarny bądź medyczny.

Jeśli te warunki nie są spełnione , proponujemy Państwu Transport Medyczny bądź Sanitarny

Warunkiem skorzystania z oferty PRZEWOZU OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ jest :

ok– POSIADANIE ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
ok– POSIADANIE WŁASNEGO WÓZKA INWALIDZKIEGOJeśli spełniacie Państwo powyższe warunki , Dyspozytor Transportu Niepełnosprawnych jest do Państwa dyspozycji Od pn-pt godz.8:00-20:00 pod nr telefonu 517-333-173