DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew.1 ➜ Transport Medyczny
wew.2 ➜ Zabezpieczenie Medyczne
wew.3 ➜ Obsługa służb

Transport medyczny pacjentów z pozytywnym wynikiem na COVID-19 | Komercyjnie Łódź
18 października 2021

 

Ktoś z Twoich bliskich ma pozytywny wynik na COVID-19 ?

Ktoś z Twoich bliskich przebywa w Szpitalu z pozytywnym wynikiem, ale jego stan jest optymalnie dobry, i może opuścić Szpital i przebywać w izolacji domowej ?

Ktoś z Twoich bliskich ma pozytywny wynik na COVID-19, i chcesz przetransportować pacjenta do Szpitala ?

Dobrze trafiłeś. DASMED – podmiot leczniczy z chęcią pomoże Ci przy podobnych sytuacjach jak powyżej. 

Jak to będzie wyglądało ? Skontaktuj się z naszym Dyspozytorem pod nr telefonu 517-333-173 opisz swój problem – A dyspozytor dopasuje odpowiedni zespół do okoliczności.

Nasi Ratownicy Medyczni, dotrą do pacjenta zgodnie ze stosowaniem się do wytycznych GIS, zespół przyjedzie ubrany w środki ochrony indywidualnej, Ratownicy Medyczni zbadają pacjenta jeśli będzie tego wymagał otrzyma pomoc medyczną adekwatną do stanu zdrowia (farmakoterapia, tlenoterapia) pacjent będzie miał również wykonany test antygenowy – jeśli potwierdzi się wynik pozytywny – zgłosimy go za pomocą systemów teleinformatycznych do rządowych stron, włącznie z zawiadomieniem sanepidu.

Zespół przetransportuje pacjenta w miejsce zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

 

Ile taka usługa kosztuje ? każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Pamiętaj tylko że zespół który do pacjenta dotrze stosuję : Środki Ochrony Indywidualnej jednorazowego użytku, karetka po takim transporcie jest skażona i wymaga poddania procesowi dekontaminacji włącznie z odpadami medycznymi. Test antygenowy wykonamy bezpłatnie w ramach zamówionej usługi. Bliższe informacje o cenie uzyskasz u naszego Dyspozytora.

Zapraszamy do współpracy poradnie POZ, prywatne praktyki lekarskie, duże zakłady pracy