DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA
wew. 5 - TESTY COVID-19

Transport medyczny z Zakopanego do Łodzi
27 lipca 2021

 

Kilka dni temu jeden z naszych zespołów otrzymał zlecenie Transport Medyczny Łódź  transportu osoby poszkodowanej w wypadku w jednym z najpiękniejszych rejonów naszego kraju, urokliwego Zakopanego.

W związku że zlecenie wpłynęło do nas dość późno, przewóz musiał odbywać się nocą. Ten sam zespół realizował przed transportem świadczenie medyczne polegające na Zabezpieczeniu Medycznym  Koncertu organizowanego przez Gminę Aleksandrów Łódzki.

Zespół w trakcie wyjazdu po chorego, na drodze krajowej przed Radomskiem, najechał na zdarzenie drogowe, gdzie zderzyły się ze sobą dwa pojazdy – jeden pojazd spłonął, natomiast w drugim pojeździe pacjent był nieprzytomny, nasi ratownicy rozpoczęli udzielanie medycznych czynności ratunkowych, po 15 min dojechały lokalne Zespoły Ratownictwa Medycznego. Więcej informacji + zdjęcie można zobaczyć na stronie lokalnej Radomsko24  oraz na naszym Facebook.

W związku z tym zdarzeniem oraz kolejnymi problemami z przepustowością zakopianki, czas dojazdu po chorego wydłużył się o 3 godziny, w ostatnich tygodniach na śląsku były bardzo obfite opady deszczu, co skutkowało podtopieniami, zarządcy dróg jeszcze nie uporali się z powalonymi drzewami.

 

Nasz Zespół zameldował się w Łodzi ok godziny 11:30 – transport w obydwie strony trwał łącznie 12 godzin a dystans jaki nasi medycy pokonali to ok 780 km.

 

Jeśli szukasz bezpiecznego transportu medycznego z dowolnego miejsca w kraju bądź UE, skontaktuj się z nami.

Dołożymy wszelkich starań by pomóc Ci dotrzeć bezpiecznie do domu.