DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

➜ Zabezpieczenie Medyczne
➜ Obsługa służb
➜ Transport Medyczny

Zakończenie lata 2022 w Aleksandrowie Łódzkim – Zabezpieczenie Medyczne
30 sierpnia 2022

 

W Aleksandrowie Łódzkim, jak co roku dużo się dzieję, Włodarze miasta zbają o mieszkańców organizując cykliczne już wydarzenie „PLAN B”

 

Oczywiście ten weekend musiał nadejść, ale — jak to zwykle bywa — nadszedł za szybko. Ostatni weekend wakacji i ostatnie imprezy organizowane w ramach Planu B – Lata w Aleksandrowie Łódzkim…

Aby trochę osłodzić sobie ten moment, zapraszamy wszystkich do udziału w dwudniowym szaleństwie, podczas którego siły połączą rycerze, szlachta i bardziej współcześni animatorzy zabaw dla najmłodszych. Wszystko to okraszone będzie niesamowitymi atrakcjami, pokazami, warsztatami i — bardzo lubianym przez wszystkich — Świętem Kolorów.

W sobotę zapraszamy na Piknik Rycerski, który nie odbył się wcześniej z powodu bardzo złej pogody. To impreza dla miłośników historii, rycerskich obyczajów, średniowiecznych rzemiosł i dobrej zabawy. W niedzielę — wyrzutnie kolorowych proszków, piany i baniek mydlanych, animacje i super atrakcje dla najmłodszych.

Organizatorzy przewidzieli w ostatni weekend sierpnia mnóstwo atrakcji. Musicie koniecznie być z nami! Widzimy się 27 i 28 sierpnia w godz. 14-19, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. 11 Listopada 98).

Wstęp na obydwie imprezy oczywiście bezpłatny. Zaprasza burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Podczas weekendu 27-28 sierpnia Aleksandrowskie Forum Społeczne będzie prowadzić charytatywną zbiórkę dla samotnej mamy dwójki dzieci — aleksandrowianki Ewy, chorującej na nowotwór.

 

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwały nasze karetki w których można było spotkać Ratowników Medycznych którzy chętnie pokazywali najmłodszym wyposażenie Ambulansu.

 

❓❓ 🔍 Szukasz Zabezpieczenia Medycznego ? Zadzwoń do Nas❗❗
☎️ 517-333-173