DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd / Świ. : całą dobę

+48 517-333-173

➜ Transport Medyczny
➜ Zabezpieczenie Medyczne
➜ Obsługa służb

Przewóz osób niepełnosprawnych Łódź

Nasza firma oferuje komercyjne przewozy dla osób z niepełnosprawnością. Przewozimy osoby niepełnosprawne do: lekarza , do pracy , do szpitala, na staż , do Urzędu Miasta Łódź , do Sądu , do poradni , na rehabilitację. Posiadamy Karetki oraz BUSy do transportu osób niepełnosprawnych , które umożliwiają bezpieczny transportu na wózku inwalidzkim.

Transport osoby niepełnosprawnej realizuje zawsze zespół dwuosobowy , pracownicy doświadczeni w transporcie sanitarnym i medycznym oraz pracujących wielokrotnie na rzecz osób z niepełnosprawnością , pracownicy w bezpieczny sposób sprowadzą osobę niepełnosprawną z dowolnego piętra – bez dodatkowych opłat
Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.
Wystawiamy fakturę za wykonaną usługę.

 

CENNIK 

 

Wnoszenie/Znoszenie pacjenta
na piętro i z piętra – w cenie usługi

Dojazd po osobę niepełnosprawną w Łodzi – bezpłatnie.

1 godzina czasu oczekiwania – 60,00 zł (każde rozpoczęte 10 min – 10,00 zł) – dotyczy transportów w dwie strony i sytuacji gdy zespół ma pozostać do dyspozycji osoby niepełnosprawnej.

Powyższa oferta cenowa dotyczy TYLKO transportu osób niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim, których stan zdrowia pozwala na przewóz inny niż transport sanitarny bądź medyczny.

Jeśli te warunki nie są spełnione , proponujemy Państwu Transport Medyczny bądź Sanitarny

Warunkiem skorzystania z oferty PRZEWOZU OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ jest :

  •  POSIADANIE ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
  •  POSIADANIE WŁASNEGO WÓZKA INWALIDZKIEGO

Jeśli spełniacie Państwo powyższe warunki , Dyspozytor Transportu Niepełnosprawnych jest do Państwa dyspozycji Od pn-pt godz.8:00-20:00 pod nr telefonu 517-333-173