DASMED

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143

92-332 Łódź

Pn - Pt: 8:00 - 22:00

Sob / Nd : 10:00 - 20:00

+48 517-333-173

wew. 1 - TRANSPORT MEDYCZNY
wew. 2 - ZABEZPIECZENIA

DiMedical – profesjonalne badania RealTime PCR na obecność COVID-19
14 kwietnia 2020

Od 14.04.2020 w specjalistycznym laboratorium mieszczącym się w Łodzi przy ulicy Żeromskiego 52 Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical  – można wykonać płatne badanie.
⚗🧬🔬🌡

Profesjonaliści zajmują się wykonaniem badania.

My możemy zapewnić bezpieczny transport medyczny .. jak wygląda procedura realizacji przez nas usługi :

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Po dotarciu po Pacjenta, zespół ubiera cały kompletny zestaw odzieży ochronnej, niestety każdy Pacjent jest traktowany jako zakażony, stąd Środki Ochrony Osobistej zawsze są zakładane, furtką wyjścia jest dopiero wynik badania ➖ bądź ➕.

1️⃣ uzupełniany jest dokument wywiadu epidemiologicznego
2️⃣ uzupełniany jest dokument o uprzedzeniu o odpowiedzialności karnej art 165 KK

Zespół bada Pacjenta : temperatura ciała, ciśnienie krwi, glikemia, saturacja, osłuchiwanie (wbrew pozorom nie jest to łatwe)

Po zbadaniu, zespół przygotowuje Pacjenta do transportu, konieczne jest zabezpieczenie dróg oddechowych, na wypadek transmisji wirusa.

Po całym transporcie ambulans wyłączany jest z użytku na co najmniej 1,5 godziny i poddawany jest dezynfekcji.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖

Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical Sp. z o.o. zostało zgłoszone na listę laboratoriów rekomendowanych przez Ministerstwo Zdrowia jako jednostka certyfikowana do wykonywania badań w kierunku SARS-CoV-2 metodą RealTime PCR.

Centrum Badawcze DiMedical jest wyspecjalizowaną jednostką ukierunkowaną na diagnostykę chorób infekcyjnych. Stopień bezpieczeństwa biologicznego (BSL) wprowadzony w jednostce jest na poziomie III . Grupę tą stanowią czynniki czynniki groźniejsze, które mogą wywoływać ciężką chorobę u ludzi i zwierząt oraz mogą stanowić poważne niebezpieczeństwo dla pracowników. Istnieje ryzyko ich rozprzestrzenia, lecz zazwyczaj skuteczna profilaktyka lub leczenie są możliwe.

Badania są wykonywane w Centrum Medycyny Klinicznej dr n.med. Karol Majewski na ul. Żeromskiego 52 od dnia 14.04.2020 r.

Punkt pobrań obecny jest w Centrum Medyczym Profimedic znajdujący się również na ul. Żeromskiego 52.

W celu maksymalnej ochrony pacjenta oraz całego personelu medycznego biorącego udział w procesie diagnostycznym, wizytę należy wcześniej umówić pod nr 508 247 286.
W celu wygodniejszej możliwości rejestracji na badanie zostanie uruchomiony kalendarz online. Informacje wkrótce.

Godziny otwarcia punktu pobrań 8-18.

Pacjent bez wcześniejszej rejestracji nie zostanie przyjęty!!!

http://dimedical.pl/